Voelsprieten gezocht

Tjeins…. We willen als redactie graag voeling houden met de actualiteit om artikels over onze vzw vers van de pers toe te voegen aan de perspagina van deze site en stellen vast dat … niemand van onze ploeg in Roeselare woont ! Niet zo evident om op die manier het regionale nieuws te kunnen opvolgen.

Bij deze zijn we dan ook op zoek naar ‘externe voelsprieten’ :

sympathisanten die ons alles wat in de lokale media verschijnt over Onze Kinderen willen melden of bezorgen. Dit mag zowel het origineel materiaal zijn, maar ook gescande artikels, foto’s, enz.. Breng ze naar het secretariaat of mail ze ons door en wij zorgen dat ze op de site terecht komen. Dank !

Uitgelichte berichten
Recente berichten
Archief
Zoeken op tags

vzw Onze Kinderen

Blinde-Rodenbachstraat 23

ontdek onze afdelingen

8800 Roeselare

Pp

draft

051 22 21 44

  • Facebook
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
privacy.png

btw nr.  BE 0410 412 245