top of page

U komt toch ook ?

Onze vrijwilligers zitten niet stil. Nu de scherpste kantjes van Corona toch ietwat lijken te zijn afgevijld, willen ze hun energie weer volop inbrengen. En hun equipe meteen ook verder uitbreiden, mocht het even kunnen.

Onze vrijwilligers zijn op verschillende terreinen actief binnen onze werking : instaan voor vervoer van kinderen en jongeren, begeleiders ondersteunen in de leefgroep, hout-, fiets-, crea- of andere ateliers geven, hulp op het secretariaat, enz. De achtergrond en leeftijd van onze vrijwilligers is dan ook heel divers.


Omdat een babbel, ondersteund door foto's en ander beeldmateriaal, altijd méér zegt dan tekst, ontvangen ze alle geïnteresseerden graag om getuigenis af te leggen van hun engagement. En wie weet, voel jij je straks aangesproken om hen te vervoegen.


Save dus alvast deze dates : dinsdag 15/11 (avond) en zondag 20/11 (namiddag). Meer info via flyers op meer of minder verrassende plaatsen in jouw buurt.

Uitgelichte berichten
Recente berichten
Archief
Zoeken op tags
bottom of page