top of page

vrijwilligers: de nieuwe lichting

Tijdens de coronaperiode verloren we meer dan de helft van de ploeg vrijwilligers. De resterende vrijwilligers vonden dat er nood was aan versterking. In november organiseerden we daarom twee infomomenten voor kandidaten. Onze vrijwilligers ontvingen zelf de kandidaten en legden hen uit welke taken mogelijk zijn en hoe zij het beleven om bij ons vrijwilliger te zijn. Het bleek een schot in de roos!

Vandaag telt onze ploeg niet minder dan 25 mensen, waaronder 3 koppels die zich samen bij ons willen inzetten. We hebben een schat aan talenten en mensen die geloven in de relatie met onze kinderen en gezinnen ! De taken waarvoor ze intekenden, zijn heel divers: vervoer, atelierwerking, ondersteuning in de leefgroepen, administratie & onthaal in het secretariaat, buurtvertegen-woordiging, klusjes, La Trao, tuinieren, groep ex-cliënten begeleiden, sponsoring zoeken, buddy-werking, technische dienst, imkeren, bibliotheek-werking, opvanggezin worden,…


Dank aan Amandine, Ann, Anneke, Chantal, Els, Eric, Eva, Evelyn, Filip, Geert, Jacky, Johan, Kimberly, Lieven, Linda, Lorenzo, Marie, Nele, Nikki, Reinald, Ria ,Saskia, Valérie, Veerle en Willy !!! Tijdens de week van de vrijwilliger (25/02-05/03) staan jullie meer dan verdiend in het zonnetje.


Ook goesting gekregen om vrijwilligerswerk te doen? Vrijblijvende informatie te krijgen bij Greta Bulckaert (0472 10 23 51).Uitgelichte berichten
Recente berichten
Archief
Zoeken op tags
bottom of page